Değişim & İade

Satın Aldığım Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza ürünü nedenini bildirerek iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, faturada yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

İade Adresimiz:  Mahmutbey Mah. İnönü Cad. No:63/B Bağcılar/İstanbul

İade Ve Değişim Adımları

Markam Petrol tarafından sağlanan ürün iade ve değişim hizmetlerinden faydalanmak için hazırladığımız makalemize göz atın.

İade

Siparişin firmamız tarafından kargoya verilmeden önce iptal edilmesi durumunda ürün ücreti ve kargo ücretinin tamamı iade edilir ancak ürün kargoya verildikten sonra sipariş iptal edilemez. Ürünü kargodan teslim alırken kargo görevlisi önünde kontrol sağlayınmalıdır. Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile vazgeçme hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade ürün paketi içerisinde, asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iadesi yapılamamaktadır. İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek ve uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. Ürün iadesinde ürün ücretinin tamamı iade edilir ancak ürünü satın alırken kargo için yapmış olduğunuz ücretin iadesi yapılamaz.

Ürün iadelerinde karşıdan ödemeli olarak yollanan paketlerde, ürün teslim alınır ve ürün ücret iadesi yapılırken karşıdan ödeme tutarı tahsil edilerek ücret iadesi yapılır. Ücret iadesi, ödemenin yapıldığı şekilde yapılır. EFT/Havale ile yapılan ödemelerde EFT/Havale’nin geldiği hesaba, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ise alışverişin yapıldığı kredi kartına geri ödeme yapılır. İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 iş günü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. 

Değişim

Almış olduğunuz ürünü, teslim tarihini takip eden on dört (14) gün içerisinde ürün ambalajını tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan kargo görevlisinden alındığı şekilde değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin değişimi kabul edilememektedir.

Değişim orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe alıcı tarafından kullanım şeklini aşan bir işlem tespit edildiği taktirde ürünün değişimi gerçekleştirilmez. Bu halde alıcının cayma hakkı da mevcut değildir.

Değişim ürününüz tarafımıza ulaştığında uzman ekibimiz tarafından incelenecek, değişime uygun görüldüğü takdirde değişim işleminiz başlatılacaktır. 


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

 

 

Ürün Gruplarımız
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz