Güvenli E-Ticaret

Güvenli Ticaret Sitesi Markam Petrol üzerinden yapılan alışverişlerin güvencesi ve denetimi ile alışveriş sürecinin baştan sona tüm kontrolünü Markam Petrol tarafından kontrol edilmektedir.

Yapılan alışverişlerin ödeme ve ürün teslimi müşteri ve Markam Petrol sorumluluğundadır.

Markam Petrol yapılan tüm alışverişlerinizde “Güvenli Ticaret Sistemi” ile alıcı ve Markam Petrol arasındaki bütün adımları kontrolünü sağlar ve takip eder.

Güvenli E-Ticaret Sistemi Adımları

Müşteri Markam Petrol sitesine girdikten sonra dilediği ürünü seçip istediği ödeme seçeneği (Sanal Post–Havale–Kapıda Ödeme ) ile alışverişini gerçekleştirebilir.

Müşteriden alınan sipariş tutarı Markam Petrol hesaplarına aktarılır.

Markam Petrol sitesinden gerçekleştirilen alışveriş depo görevlisi tarafından hazırlanır ve "Yurt İçi Kargo" personeline teslim edilir. Kargo görevlisi tarafından alıcıya teslim edilen ürün, alıcı tarafından kargo görevlisi önünde kontrollerini gerçekleştirerek alışverişi tamamlar.

Alışverişin Güvenilir Adresi Markam Petrol Size Her Konuda Güvence Sağlar

  • Tüketicinin Yanındayız: Tüketici Haklarına saygılıyız, müşteri memnuniyeti odaklı ve yasalara uygun hareket ediyoruz.

 

  • Orijinal ve Kaliteli Ürünler: Ürünlerimiz dünya kalite standartlarında liderliğini yürütmekte olan markalardır. Sizler için hazırladığımız ürünlerin kalite takibini her dakika analiz etmekteyiz 

 

  • 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz: Markam Petrol olarak sizlerle olan iletişimimizi en kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Sorularınız, öneri ve şikayetleriniz özenle takip edilmektedir. Sitemizde bulunan İletişim bloğumuzu kontrol ederek adres bilgilerimizi ve diğer sosyal medya hesaplarımızı görebilir ve  dilediğiniz şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

  • Ödeme Koruma Sistemi: Ödeme koruma sistemi ile ödeme gerçekleştirdiğiniz takdirde paranız Markam Petrol hesaplarına aktarılmaktadır. Ödeme güvenliği açısından kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz maksimum seviyede gizlilik sağlar. Sanal post seçeneğimiz ile gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz 3D koruma sistemi ile hesap ve kart bilgilerinizi korumaktadır. Markam Petrol sitesinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanız için gereken tüm güvenliği sizler için sağlıyoruz.

 

  • Müşteri Destek Panelimiz: "www.markampetrol.com" sitesinde gerçekleştireceğiniz alışverişler hakkında sorularınızı ve sorunlarınızı danışabileceğiniz müşteri desteği sunuyoruz. Belirtmiş olduğunuz soru veya sorunlarınızda eğer cevap alamadıysanız bizlere e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

  • Kişisel Veri Güvenliği: Sitemizde bulunan kişisel verileriniz güvenli bir şekilde saklanmakta ve korunmaktadır.

 

  • Markam Petrol’den Alıcıya: Markam Petrol, kişiye veya tüzel kişiye doğrudan satış sağlayarak vergi kaybını ortadan kaldırır. Ürünlerin yanında size göndereceğimiz ürün belgesi (E-Fatura ,Fatura veya Fiş) ile vergi kaybını önleriz.

 

  • Düşünceleriniz Bizler İçin Önemli: Firmamız ilk günden bu yana her daim müşterilerinin öneri ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak eksikliklerini gidermiş ve gidermeye devam etmektedir. Bizlere bildirmiş olduğunuz yorumları tek tek değerlendirip kendimizi geliştiriyoruz. 

Yorumlarınız Bizler İçin Kıymetlidir

Ürün Gruplarımız
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz